NGJARJE

Shpërthim i fuqishëm në metronë e Parisit

Një "shpërthim i fuqishëm" është raportuar sonte në metronë e Parisit, i cili ka rezultuar që dhjetëra njerëz të evakuohen nga stacioni. Raportimet e mediave...

SPORT

STIL

Studim: Seksi mund t’ju bëj atletë më të mirë

Kur atletët janë duke u përgatitur për një ndeshje të madhe apo ngjarje sportive, më mirë e keni të besoni se kjo përfshinë shumë...

SHËNDETËSI

“E vogël sa pëllëmba e dorës”

Një bebe e lindur para kohe, këmbët e së cilës ishin sa një monedhë dhe që lindi dy ditë pas afatit të abortit (24...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

TEKNOLOGJI

AUTO

Kursi i Kembimit