- Reklama - Reklamoni Tek Ne -
Loading...

Ja si ta bëni një çelës që hap çdo derë (Video)

Na ka ndodhur të gjithëve, ai momenti i tmerrshëm kur e kuptoni se i keni humbur çelësat.

Për fat të mirë ka disa truqe të cilat ju ndihmojnë të siguroheni që gjithmonë të keni një çelës rezervë pa marrë parasysh çfarë.

Në këtë video më poshtë, tregohet se si ta bëni një çelës rezervë duke përdorur një palë gërshërë, një çakmak dhe kapakun e një kanaçeje.

Shikojeni:

/Alboz.co
- Reklama - Reklamoni Tek Ne -
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here