Ibiza e re sivjet në treg, për 33 vjet pesë gjenerata (Foto)

Ibiza e re sivjet në treg, për 33 vjet pesë gjenerata (Foto)

Gjenerata e re e SEAT Ibizas do të dalë në treg në korrik të këtij viti. Brendi spanjoll po përgatitet për premierën e lansimit të...
BMW rifreskon serinë e këtij modeli të saj (130 foto)

BMW rifreskon serinë e këtij modeli të saj (130 foto)

BMW ka rifreskuar Serinë 4 në katër modelet e saja Coupe, Cabrio, Grand Coupe dhe M4. Pas shumë paralajmërimeve, kompania ka përditësuar serinë duke shtuar...
Ky Ferrari t'i “ushqen” sytë (Foto)

Ky Ferrari t’i “ushqen” sytë (Foto)

Kompania e njohur japoneze, Liberty Walk, më parë është marrë me modifikimin e modelit Ferrari 458 Italia dhe është përfolur se ndoshta në të...

Mercedes prezanton furgonin e së ardhmes (Foto/Video)

Mercedes ka zbuluar atë se si kompania mendon se do të duket e ardhmja e furgonëve. Koncepti Vision Van është zbuluar në kampusin e zbulimeve...

Ja disa nga super makinat e Ibrahimovic (FOTO)

Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic, ka disa makina luksoze, që kushton më shumë se 1.5 milionë £, ndërsa ka marrë shtëpi me qira...
Bisha e re BMW M5, vjen me 800 kuaj fuqi (FOTO)

Bisha e re BMW M5, vjen me 800 kuaj fuqi (FOTO)

Me fuqi dhe me zhurmë që lë të kuptohet se është një bishë e vërtetë, versioni i ri i BMW M5 do të pushtojë...
Welcome to Porsche

Porsche punëson 1400 punëtorë për të ndërtuar vetura elektrike

Porsche fillimisht zbuloi veturën e saj të parë elektrike, Model E, në dhjetorin e kaluar duke arritur kështu të garojë me modelin luksoz të...
Mazda MX-5 e ka këtë mundësi të thjeshtë, që po adhurohet nga pronarët e super-makinave (Video)

Mazda MX-5 e ka këtë mundësi të thjeshtë, që po adhurohet nga pronarët e...

Teknologjia e lartë, luksi, komoditeti dhe fuqia, janë zakonisht gjërat që kërkohen nga klientët, që ta ketë vetura tyre e re. Por, modeli i ri...

“Solar Impulse 2” fillon fluturimin e fundit përreth botës

Avioni zviceran ”Solar Impulse 2” u ngrit sot nga aeroporti i Kajros për etapën e fundit rreth botës. Avioni, që përdor si lëndë djegëse energjinë...
2017-audi-a5-1_1469387197-6899826

Audi publikon foto të reja të modelit të ri A5

SHARE TWEET PINIT GOOGLE+ EMAIL Shitjet e modelit të ri A5 kanë filluar javën e kaluar në të gjithë Evropën,...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news