Duken së paku një dekadë më të reja dhe kanë zbuluar sekretet e pamjes së tyre

Duken së paku një dekadë më të reja dhe kanë zbuluar sekretet e pamjes...

Pavarësisht faktit se janë në prag të dekadës së gjashtë, këto zonja të famshme duken më të reja dhe kanë zbuluar se cili është...
​Strategjia e FSHF’së për të mbushur stadiumin me femra (Video)

Strategjia e FSHF’së për të mbushur stadiumin me femra

Prania e gjinisë femërore në stadiume është një prioritet i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF) Për këtë arsye në ambientet e Hotel Tiranës u mbajt...
Çfarë nëne do të jeni? Tregon shenja e horoskopit

Çfarë nëne do të jeni? Tregon shenja e horoskopit

Ja cilat janë pikat e forta dhe të dobëta të çdo shenje. Dashi Nënat e shenjës së Dashit dallojnë për vetëbesimin, fuqinë dhe për faktin që...
Dëshironi vajzë apo djalë? Tani është e mundshme të paracaktoni gjininë e bebes

Dëshironi vajzë apo djalë? Tani është e mundshme të paracaktoni gjininë e bebes

Zbulimet e reja të ekipit të shkencëtarëve kanadezë tregon që është e mundshme edhe para shtatzënisë të parashikohet cilat femra do të mund të...
Rezultate imazhesh për foshnje

Historia që bëri xhiron e botës: Adoleshentja lind fëmijën që nuk e priste

Një adoleshente lindi fëmijën e saj në mes të kuzhinës së shtëpisë, por ajo nuk e dinte se ishte shtatzënë edhe pse ishte në...
Biondet, brunet apo kuqet, ja kush bën më shumë seks

Biondet, brunet apo kuqet, ja kush bën më shumë seks

Keni menduar që ngjyra e flokëve nuk ka kurrfarë lidhje me seksin? E pra, e keni gabim! Të dhënat më të reja tregojnë që...
Capture

Ja rreziku që vjen nga thonjtë falso

Një bloggere bukurie ka ndarë me të tjerët një foto të thonjve të saj të dëmtuar si rezultat i shtresës së thonjve falso, të...
maske-limon-veze-fytyre-rrudha

Maska me limon për të eliminuar rrudhat dhe papastertitë nga fytyra

Natyrale dhe shume here me e mire se BOTOX-i! Përbërësit – lëng limoni – te bardhe veze Përgatitja Rrihni mire te bardhen e vezës shtoni disa pika limon aplikojeni...

Vështirësitë gjatë shtatzënisë dhe shmangia e tyre

Do femër është e veçantë andaj edhe simptomat dhe vështirësitë që u paraqiten gjatë shtatëzënisë janë të ndryshme tek secila shtatëzënë. Megjithatë ekzistojnë disa...
heidi-klum-sandale-trend-vere-bukur-stiil

Sandale mahnitëse për verë 2016 që shkojnë absolutisht me çdo gjë

Ne jemi të mahnitur dhe duam t’i kemi në dollapin tonë! Po, ju? Kur është fjala për këpucë vere, duam diçka praktike, të rehatshme, moderne...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news