Rezultate imazhesh për foshnje

Historia që bëri xhiron e botës: Adoleshentja lind fëmijën që nuk e priste

Një adoleshente lindi fëmijën e saj në mes të kuzhinës së shtëpisë, por ajo nuk e dinte se ishte shtatzënë edhe pse ishte në...

Vështirësitë gjatë shtatzënisë dhe shmangia e tyre

Do femër është e veçantë andaj edhe simptomat dhe vështirësitë që u paraqiten gjatë shtatëzënisë janë të ndryshme tek secila shtatëzënë. Megjithatë ekzistojnë disa...
Sa e këndshme: Kënga emocionale e bëri të qante beben

Sa e këndshme: Kënga emocionale e bëri të qante beben

Kur bebja qan e prekur nga emocionet, ai është një moment para të cilët është e pamundur të qëndrosh indiferent. Shikoni videon e cila...

Foto/Njihuni me katërnjaket identike

Me sytë mbyllur dhe duke fjetur ëmbëlsisht, këto janë foto e katërnjakeve identike nga qyteti i...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news