Si ta bartni ngjyrën e argjendtë këtë verë. Porosia është e qartë: shkëlqeni!

Si ta bartni ngjyrën e argjendtë këtë verë. Porosia është e qartë: shkëlqeni!

Mënyra e re që të modernizoni dukjen tuaj janë pjesët e rrobave ngjyrë argjendi. Kombinoni me elemente sportive dhe kënaquni, transmeton Telegrafi. Sivjet, krahas ngjyrës pastel...

Moti

Tirana
clear sky
-1.9 ° C
-1.9 °
-1.9 °
100%
1.4kmh
0%
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
5 °
Enj
2 °
Pre
3 °

Latest news