Si do të duket fund i universit?

Si do të duket fund i universit?

Sipas shumicës së ekspertëve, vdekja e universit tonë do të jetë e ftohtë dhe graduale. Por një studim i ri i shkencëtarëve portugezë sugjeron...
Shprehia që zgjatë vetëm 90 sekonda do të arrijë efekte të pabesueshme në trup

Shprehia që zgjatë vetëm 90 sekonda do të arrijë efekte të pabesueshme në trup

Nëse në mëngjes zgjoheni me vështirësi dhe ndjeni se keni mungesë të energjisë, është një zgjidhje që mund të jetë e zbatueshme çdo mëngjes,...
A duhet pirë ujë gjatë ushqimit, tregojnë ekspertët

A duhet pirë ujë gjatë ushqimit, tregojnë ekspertët

Pse uji nuk është i mirë për t’u pirë gjatë ngrënies së ushqimit? Dietologia Robin Joukilis, në librin e saj “Go with your gut”...
Kështu duken gratë më të bukura në botë pa grim (FOTO dhe VIDEO)

Kështu duken gratë më të bukura në botë pa grim (FOTO dhe VIDEO)

Mendoni se aktoret dhe këngëtaret e njohura gjithmonë duken ashtu siç i shihni në tepihun e kuq. Kur dritat fiken dhe kur nuk janë në...

SI TË BËHEMI TË SUKSESSHËM NË JETË: 13 KËSHILLAT NGA NJERËZIT MË TË SUKSESSHËM...

Nuk ka rëndësi se sa vjeç jeni, apo nga jeni, të gjithë kemi një gjë të përbashkët, dëshira e të qenurit i suksesshëm. të...

Horoskopi ditor për diten e shtunë – 4. shkurt 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e shtunë - 4. shkurt 2017 DASHI21. mars - 20. prill Stresi do ju pushtoje sot ju te dashuruarve dhe...

Horoskopi mujor për muajin SHKURT 2017

HOROSKOPI MUJOR Horoskopi mujor për muajin SHKURT 2017 DASHI21. mars – 20. prill Gjate këtij muaji do e forconi besimin tek njerëzit qe ju rrethojnë dhe...

Horoskopi ditor për diten e martë – 31. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e martë - 31. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Asnjë planet nuk do ketë ndikim te drejtpërdrejtë tek...

Horoskopi ditor për diten e hënë – 30. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e hënë - 30. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Sot do i përkushtoheni edhe me tepër jetës tuaj...

Horoskopi javor nga 30. janar deri 5. shkurt 2017

HOROSKOPI JAVOR Horoskopi javor nga 30. janar deri 5. shkurt 2017 DASHI21. mars – 20. prill Kjo jave do jete mjaft premtuese për ata qe janë...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news