Horoskopi ditor për diten e martë – 31. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e martë - 31. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Asnjë planet nuk do ketë ndikim te drejtpërdrejtë tek...

Horoskopi ditor për diten e hënë – 30. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e hënë - 30. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Sot do i përkushtoheni edhe me tepër jetës tuaj...

Horoskopi javor nga 30. janar deri 5. shkurt 2017

HOROSKOPI JAVOR Horoskopi javor nga 30. janar deri 5. shkurt 2017 DASHI21. mars – 20. prill Kjo jave do jete mjaft premtuese për ata qe janë...

Horoskopi ditor për diten e shtunë – 28. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e shtunë - 28. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Dite mjaft harmonike do jete kjo e sotmja për...

Horoskopi ditor për diten e premte – 27. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e premte - 27. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Sot duhet te përfitoni sa me shume qe te...

Horoskopi ditor për diten e martë – 24. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e martë - 24. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Do jeni me te afërt dhe me bashkëpunues me...

Horoskopi javor nga 23. janar deri 29. janar 2017

HOROSKOPI JAVOR Horoskopi javor nga 23. janar deri 29. janar 2017 DASHI21. mars – 20. prill Fale ndikimit pozitiv te Venusit, këtë jave do jeni edhe...

Horoskopi ditor për diten e hënë – 23. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e hënë - 23. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Lumturia dhe çastet e bukura do ju shoqërojnë gjate...

Horoskopi ditor për diten e shtunë – 14. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e shtunë - 14. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Nëse jeni ne një lidhje do kuptoheni edhe me...

Horoskopi ditor për diten e premte – 13. janar 2017

HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor për diten e premte - 13. janar 2017 DASHI21. mars - 20. prill Sot do merreni vesh me se miri me partnerin...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news