Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

Restoranti ku gjobitesh po nuk hëngre

Një restorant indian në Skoci ka vendosur që të gjobisë të gjithë ata klientë që porosisin shumë dhe në përfundim nuk janë në gjendje...
screenshot-3_1484120223-7806967

Keni ftohtë te këmbët? Ja çfarë duhet t’u bëni këpucëve vetëm me një letër...

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, e cila deri më tani ka mbi 2 milionë shikues, tregohet një mënyrë sesi mund t’i...
mkina2

Shoferi i pafat tek “Kodra e Diellit”, ngrihet në mëngjes dhe tmerrohet si e...

I gjithë vendi është mbërthyer nga ngricat dhe i ftohti, temperatura të ulëta dhe izolim në shumë familje ku dëbora ka zbardhur gjithçka. Por, nuk...
Image

Rrëzohet pema historike (Foto)

Një pemë gjigante, e njohur për tunelin e krijuar përmes saj, është rrëzuar nga stuhitë që përshinë Kaliforninë këtë fundjavë. Pema historike “Kabina e Pionierit”,...
Si të pastroni xhamin e ngrirë të makinës

Si të pastroni xhamin e ngrirë të makinës

Në këto mëngjese të ftohta nuk ka gjë më të sikletshme se mëngjesi, teksa përpiqesh të shkrish akullin në xhamat e makinës kur je...
Nëna braktis foshnjen në tualetin e aeroportit, s’donte të humbiste fluturimin

Nëna braktis foshnjen në tualetin e aeroportit, s’donte të humbiste fluturimin

Një foshnje e porsalindur ka vdekur pasi u braktis në tualetin e një aeroporti nga nëna e saj e cila raportohet se e la...

Video/ Shikoni dasmën superluksoze të sheikut ku paratë ‘derdhen lumë’

Një video e realizuar në një dasmë në Nigeri po bën xhiron e botës në internet, pasi në pamje dallohen shuma të mëdha parash....
Kjo foto është parë miliona herë, arsyeja është shumë komike dhe e pabesueshme(Foto)

Kjo foto është parë miliona herë, arsyeja është shumë komike dhe e pabesueshme(Foto)

Një çift i ri me siguri e kishin menduar shumë ndryshe albumin e tyre me fotografitë më të veçanta të kësaj ditë të shënuar...
Ja çfarë e zgjonte epshin seksual të Hitlerit

Ja çfarë e zgjonte epshin seksual të Hitlerit

Diktatori i zi i Evropës Adolf Hitler, thuhet si ishte një maniak në të gjitha drejtimet. Ai njihet për fiksimet e tij jo vetëm...
Sa "mendjeprishur" jeni? Kjo foto do e zbulojë menjëherë

Sa “mendjeprishur” jeni? Kjo foto do e zbulojë menjëherë

Interneti është i mbushur me fotografi të ndryshme, të cilat testojnë mendjen e njeriut. Disa mund të jenë mozaikë që iu kërkojnë të gjeni një...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news