limonada

Limonada

Limonada është pije e shendetshme, natyrale dhe freskuese që përgatitet në shtëpitë tona që moti ashtu edhe sot.        Përbërësit: 1L ujë 2-3 limona Sheqer...
IMG_2431

Kompost me fruta

Përbërësit: 1 kg fruta (qershi, kumbulla, vishnje, manaferra, ose thana) 1.500 ml. ujë 500 gr sheqer Përgatitja: Komposten me fruta mund ta konzervojmë për kohë më...

Moti

Tirana
clear sky
-1.9 ° C
-1.9 °
-1.9 °
100%
1.4kmh
0%
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
5 °
Enj
2 °
Pre
3 °

Latest news