Greta Koçi e pranon: Jam e dashuruar (Foto)

Greta Koçi e pranon: Jam e dashuruar (Foto)

Ajo ka qenë gjithnjë hermetike sa i përket jetës së saj private, por mesa duket këtë herë këngëtarja Greta Koçi ka thyer rregullat. Ajo ka...
Kështu duken gratë më të bukura në botë pa grim (FOTO dhe VIDEO)

Kështu duken gratë më të bukura në botë pa grim (FOTO dhe VIDEO)

Mendoni se aktoret dhe këngëtaret e njohura gjithmonë duken ashtu siç i shihni në tepihun e kuq. Kur dritat fiken dhe kur nuk janë në...
Tragjinorja Linda i vërsulet Sabianit në “Zonë e Lirë”, ja si e 'sulmoi' këngëtarin

Tragjinorja Linda i vërsulet Sabianit në “Zonë e Lirë”, ja si e ‘sulmoi’ këngëtarin

Tragjinorja Linda i vërsulet Sabianit në “Zonë e Lirë”, ja si e 'sulmoi' këngëtarin 23:33, 27/01/2017Një keqkuptim i vogël për pak sa nuk i përplasi...

Donald Trump: Madonna je e pështirë

Donald Trump e ka etiketuar Madonnën si të pështirë, pas komenteve të saj se do “hidhte në erë Shtëpinë e Bardhë”. Ai foli për...
Tuna e zgjedh me kujdes ushqimin shkaku i shtatzënisë (Foto)

Tuna e zgjedh me kujdes ushqimin shkaku i shtatzënisë (Foto)

Këngëtarja Altuna Sejdi – Tuna e cila tashmë po e pret fëmijën e saj të parë, si një nënë e re, ajo po i...

E tmerrshme, aktori i Hollivudit vret veten “Live” në Facebok (Foto)

Aktori amerikan Jay Bowdy i ka dhënë fund jetës teksa ishte duke folur live në Facebook. Mënyra që zgjodhi i ka shtangur të gjithë. Mediat e...
Scarlett Johansson përsëri beqare

Scarlett Johansson përsëri beqare

Scarlett Johansson është ndarë qetësisht nga bashkëshorti i saj, Romain Dauriac, pas dy vjetësh martesë. Aktorja e famshme amerikane dhe koleksionisti francez kanë një vajzë...

Rihanna i kundërpërgjigjet vullgarisht Trump’it (FOTO)

Një ditë pas inaugurimit të presidentit Donald Trump, njerëz anembanë globit kanë marrë pjesë në marshin e grave, në Manhattan. Në këtë marsh madhështorë morën...
FOTO/ Nuk do ta besoni për çfarë jeton Era Istrefi!

FOTO/ Nuk do ta besoni për çfarë jeton Era Istrefi!

Këngëtarja e hitit “BonBon”, Era Istrefi është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja Istrefi pothuajse edhe ëndrrat e dëshirat e saj i ndan me ndjekësit...
​Xhaka takon dy aktorët e mëdhenj shqiptarë (Foto)

Xhaka takon dy aktorët e mëdhenj shqiptarë (Foto)

Granit Xhaka është takuar me dy aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka pustuar një foto, ku shihet shumë i...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news