kim cover

16 të arrestuar për vjedhjen e Kim Kardashian në Paris

Të reja vijnë në lidhje me vjedhjes në rezidencën e Kim Kardashian në Paris, pasi burime të policisë në Francë thonë se 16 të...
Rezultate imazhesh për shami kuqja

Tyrkan Shoraj

Shami Kuqja 1978 Türkan Şoray 28 Qershor 1945 Stamboll, e njohur si Shamikuqja lindi në mesin e një familjeje të varfër.Falë një komshiu aktor, Soray...
Rezultate imazhesh për Enida himaj

Enida Himaj Ka hequr dorë nga televizioni

Rrallë e më rrallë e shikojmë në jetën sociale në Tiranë, postimet hot mungojnë tanimë në rrjetet e saj sociale, megjithatë Einxhel Shkira vijon...
Zbulohet foto të nxehta të të dashurës serbe të Noizy-t ! (Foto)

Zbulohet foto të nxehta të të dashurës serbe të Noizy-t ! (Foto)

Modelja serbe Jenna Jenovich është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave shqiptare. Së fundmi ajo është bërë pjese e videoklipit të...
Vendi në të cilin Lori Hoxha bën tatuazhin të lë pa fjalë ! Lorin nuk e njohim kështu….

Vendi në të cilin Lori Hoxha bën tatuazhin të lë pa fjalë ! Lorin...

Lori Hoxha ka zbuluar nëpërmjet një Insta Stories një tatuazh sekret. Në foto shihet se ajo ka një tatuazh në pjesën e brendshme të buzës...

Një tjetër konfirmim vjen për shtatzëninë e Tunës / FOTO Prej kohësh...

Prej kohësh në media aludohet se këngëtarja e njohur Tuna është shtatzënë. Por teksa e gjithë vëmendja është tek Tuna, ajo nuk është prononcuar për...
tuna-sejdiu-ju-tregoj-te-gjith-1_1477847968-5194571

Fejesa, martesa dhe lidhjet e dështuara të Tunës (Video)

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është njëra ndër këngëtaret që më së shumti përfolet nga mediat rozë. Ajo ka filluar të përfolet që nga...
Poza ngacmuese e Ledina Çelos nxiti reagime, por kështu përgjigjet këngëtarja! (Foto)

Poza ngacmuese e Ledina Çelos nxiti reagime, por kështu përgjigjet këngëtarja! (Foto)

Nuk ka dyshim se Ledina Çelo është një prej këngëtareve më atraktive të skenës shqiptare. Bukuroshja që me raste angazhohet si modele, ka sjellë një...

Suksesi i Era Istrefit ‘verbon’ mediat shqiptare, ja e vërteta e videos së Rihanna-s...

Është e vërtetë që Era Istrefi ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e saj “BonBon”, por kjo arritje e këngëtares duket se...
ronelaaaa

Fotolajm/ Ronela Hajati pa reçipeta në klipin e ri

Nuk ka shumë kohë që kanë konfirmuar lidhjen mes tyre. Përpos që janë të dashuruar, Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në finalizim të...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news