Golden Globes, Momentet më kulminante nga ceremonia e ndarjes së çmimeve

Aktorët britanikë ishin më të vlerësuarit në ceremoninë e çmimeve Golden Globes,  të cilat vlerësojnë brilancën kinematografike, për filma amerikanë dhe  të huaj. Filmi...
Rezultate imazhesh për shami kuqja

Tyrkan Shoraj

Shami Kuqja 1978 Türkan Şoray 28 Qershor 1945 Stamboll, e njohur si Shamikuqja lindi në mesin e një familjeje të varfër.Falë një komshiu aktor, Soray...
15227865_10211245106833665_482481438_n

Luiza Xhuvani rikthehet me një shfaqje greke

Një gur gabim” vepra e regjisorit Thodhoros Grampsas nga data 3-17 dhjetor në skenën e Teatrit Eksperimental Aktorja e njohur Luiza Xhuvani rikthehet sërish në...
INTERVISTA.Blerim Destani, nga Tetova në Hollywood

INTERVISTA.Blerim Destani, nga Tetova në Hollywood

Djaloshi i dikurshëm nga Tetova, Blerim Destani, dëshirën për aktrim e kishte shfaqur qysh në moshën dhjetëvjeçare. Kësisoj, ai në moshën 14 vjeçare, u...

Provokon sërish Luana, nxjerr gjoksin në palestër (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca kalon pjesën më të madhe të kohës në palestër. Në fotot e publikuara së fundmi Vjollca ka ekspozuar më shumë seç duhet...
hyrem-sulltanesha-vjaze-sigurim-miliona-banke

Sultan Hyrem ka siguruar vajzën e saj: Llogaria bankare me shifra marramendëse!

Merjem kishte frikë se ish i dashuri i saj do të merrte në duar paratë e saj, kështuqë ajo siguroi vajzën në Gjermani duke...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news