Rita Ora, shkëlqen në New York

Rita Ora është një këngëtare e famshme por edhe një femër joshëse. Ylli i muzikës me origjinë shqiptare është fotografuar në New York me...
seks-gjithashtu

Seks në mëngjes? Ja pse duhet praktikuar

Seks në mëngjes? Specialistët thonë se ka disa arsye që e favorizojnë: 1. Pse jo? Jeni të zhveshur, të eksituar dhe në shtrat – seksi në...
image

Bebe Rexha seksi në pishinë, ja sa kushtojnë bikinit e saj

Bebe Rexha po përjeton një moment shumë të mirë të karrierës së saj, sidomos tani pas publikimit të bashkëpunimit me DJ-in, Martin Garrix. Mesa duket...
image

Edhe Nora si Elvana

Kohët e fundit këngëtaret shqiptare duken shumë të ngjashme me njëra-tjetrën. Ja tek shohim në këtë foto Nora Istrefin që i ka bërë flokët si...

Aksesori i preferuar i Kate Middleton

  Zonjat e oborrit mbretëror i dashurojnë vathët e varur, dhe ky është një detaj që nuk kalon pa u vënë re. Edhe dukesha Kate...
GentaIsmajli-690x402

Pamjet që Genta nuk do i preferonte aspak (FOTO)

Genta Ismaili femra me energjike në estradë, qysh nga fillimi i karrierës deri më tani ajo ka një energji pozitive. Kjo shihet në përformancat e...

11 fotot e dasmës që nuk do të dalin kurrë nga moda

Të gjitha ҫiftet e reja që martohen, gjithmonë kërkojnë mënyra të reja të organizimit të ceremonisë që të duken sa më bukur dhe sa...

Nicole Scherzinger, pushime në brigjet greke, tregon format me bikini

Ajo është duke shijuar disa ditë pushime pas audicioneve të X Factor. Nicole Scherzinger është fotografuar në bordin e një yahti në brigjet greke, ku...
em1

FOTO/ Emily Ratajkowski në versionin ‘seniorita’ seksi 

Emily Ratajkowski u sigurua, që të kishte vëmendjen e mjaftueshme në momentin, që u ndal në një dyqan të madh në Los Angeles. Ajo është...
Dafina Zeqiri

FOTO/ “Belfie” e Dafinës, fotografon veten të zhveshur 

Dafina Zeqiri është një prej femrave më seksi të muzikës shqiptare. Ajo nuk përton të ekspozojë dhe publikon imazhe prej dhomës private, duke u...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news