seks-gjithashtu

Seks në mëngjes? Ja pse duhet praktikuar

Seks në mëngjes? Specialistët thonë se ka disa arsye që e favorizojnë: 1. Pse jo? Jeni të zhveshur, të eksituar dhe në shtrat – seksi në...
Studim: Seksi mund t’ju bëj atletë më të mirë

Studim: Seksi mund t’ju bëj atletë më të mirë

Kur atletët janë duke u përgatitur për një ndeshje të madhe apo ngjarje sportive, më mirë e keni të besoni se kjo përfshinë shumë...
largea-ciftet1415720941_1467300145-3444449

Shenjat që tregojnë se ju keni lindur për njëri-tjetrin

E dini se çmendeni për të por edhe nëse jeni të dashuruar marrëzisht, ende keni dyshime nëse ju dy si qift, keni lindur për...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news