Ja pse vera është stina ideale për çifte

Ja pse vera është stina ideale për çifte

Pothuajse gjatë vitit jeni të ngarkuar me punë dhe nuk arrini të gjeni pak kohë për pushime me të dashurin tuaj, me të cilin...
shqiperia-ime-plazhe-bukura-mahnitese

Këto plazhe mahnitëse janë në Shqipëri, jo në Maldive (Foto)

Pamjet e mrekullueshme do t’u lënë pa fjalë për bukuritë e magjishme të disa plazheve të Shqipërisë. Duke qenë se është edhe periudhë pushimesh verore,...

Si i shqetësojmë njerëzit rreth nesh?

Shpesh i vlerësojmë njerëzit tjerë që i takojmë si rraskapitës, bezdisshëm, atakues, vetëkënaqur, me orientim kritikues… Por, harrojmë të vlerësojmë vetveten dhe komunikimin tonë...

16 mënyra kreative për të lidhur një shall të gjatë (edhe në plazh)

Nuk është nevoja të jesh stiliste për të gjetur mënyra kreative për veshjet e çdo dite. Gjatë stinës së verës, një nga veshjet që...

Këta janë vathët e verës, me siguri do të dashuroheni pas tyre

Vathët janë një nga aksesorët më të rëndësishëm për një femër të çfarëdolloj moshe. Përveç vathëve klasikë që janë gjithmonë në modë dhe kombinohen...

Kombinimet perfekte për fund të ‘fryrë’

Kombinime ideale. Fundi i fryrë është ndër veshjet më të domosdoshme në gardarobën e një femre sidomos vitet e fundit që është në modë. Është super...

Ngjyra e flokëve, pesë nuanca fantastike për verë

Femrat e njohura të Hollivudit na kanë prezantuar variante të ndryshme të ngjyrave të flokëve të cilat përshtaten perfekt me tenin veror të nxirë...

Shtatë arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur, siç ne imagjinojmë

Njerëzit materialist për shkak të dëshirës së çmendur për para humbasin dashurinë dhe kjo sigurisht nuk ju sjell atyre lumturi apo përmbushje. Këtu janë shtatë...

Moti

Tirana
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
76%
0.5kmh
75%
Hën
13 °
Mar
14 °
Mër
12 °
Enj
9 °
Pre
11 °

Latest news