Sport
  17 August, 2018

  Chelsea “blindon” Willian, bën gati kontratën e re për yllin brazilian

  Chelsea është gati për të blinduar një nga yjet e skuadrës në sezonin e ri.…
  Muzike
  17 August, 2018

  Tuna poston foton e ëmbël të vogëlushit Tian!

  Ardhja në jetë e fëmijës së parë e shkëputi Tunën, për disa kohë, nga tregu…
  Keshilla Mjekesore
  17 August, 2018

  Me moshën, rritet dhe depresioni

  Në një studim të bërë nga shkencëtarët, depresioni i shfaqur në pleqëri është më serioz…
  Kronika
  17 August, 2018

  Horoskopi ditor, e premte 17 Gusht 2018

  Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të…
  Astrologji
  17 August, 2018

  Kujdes! Njihuni me të metat e çdo shenje horoskopi

  Shpërndaje në Facebook Tweet në Twitter Burimi : www.alboz.co
  Kronika
  16 August, 2018

  Ja ku duhet të jetoni sipas shenjës së Horoskopit

  Yjet na sugjerojnë se cila është qendra më në sintoni me qenien tonë, qoftë vendbanim…
  Keshilla Mjekesore
  16 August, 2018

  Mashtrimi me vajin e ullirit, si të dalloni origjinalin nga përzierja industriale

  Analizat laboratorike në institucionet shtetërore treguan se një pjesë e vajit të etiketuar si vaj…
  Fun
  16 August, 2018

  Kujdes, këto lloje të prezervativëve mund t’ju çahen, e pranon dhe vet kompania që i ka prodhura

  Durex ka tërhequr mbrapsht disa pako me prezervativë nga frika se mund të çahen. Paketat…
  Keshilla Mjekesore
  16 August, 2018

  Këto janë 9 gënjeshtrat e mëdha që thuhen për humbjen në peshë

  Në ditët e sotme iu tregojnë aq shumë mënyra për të humbur peshë, saqë ju…
  Sport
  16 August, 2018

  Kukësi eliminohet në Europa League, s’mjafton dopieta e Rexhinaldos (VIDEO)

  Kukësi nuk ka mundur që të kompletojë mrekullinë në ndeshjen e kthimit të turit të…
  Close