Sport
  18 October, 2018

  Dha dorëheqjen nga kombëtarja, Kozak zbulon tradhëtinë e futbollistëve sllovak

  Tradhëtia e futbollistëve të tij e ka detyruar ish-trajnerin e kombëtares sllovake të futbollit, Jan…
  Pena
  18 October, 2018

  Disa thënie nga Steve Jobs

  1. Nganjëherë jeta u bie në kokë me tullë. Mos humbni besimin. 2. Koha juaj…
  Auto
  18 October, 2018

  Licensa Infermieri . Pyetjet orjentuese te Provimit i Praktikes Profesionale Infermieri / mami . ( UISH ).

  TEMA I Praktikanti/ja duhet te jete ne gjendje te dije :1.   Ndertimi I spitalit ,…
  Kronika
  18 October, 2018

  Aktori i famshëm do dhurojë pasurinë 619 milionë euro për bamirësi

  Aktori i njohur, Chow Yun-fat ka njoftuar se do dhurojë të gjithë pasurinë e tij…
  Muzike
  18 October, 2018

  Mish kanguri në menu për princin Harry dhe Meghan në Melburn

  Kangur i pjekur në skarë ishte në menunë e sotme të princit Harry dhe bashkëshortes…
  Pena
  18 October, 2018

  Poezia e mrekullueshme nga Nënë Tereza.

  Duaje jetën ashtu siç është duaje plotësisht, pa pretendime; duaje kur të duan apo kur…
  Artikuj
  18 October, 2018

  Letra e Jusuf Gërvallës drejtuar nënës

  Nanë e dashtun! Rruga e jetës na pruni deri këtu. Zor sa të duesh. Po…
  Muzike
  18 October, 2018

  FOTO/ Anita puth kryeministrin në buzë, në momentin që ishin duke festuar

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, me bashkëshorten kanë sjellë një fotografi shumë intime. Është Anita…
  Stil
  18 October, 2018

  Rama jep njoftimin për mbylljen e kazinove, ‘Zheji’ e ‘Rakipi’ nuk përmbahen (video virale)

  Vendimi i Edi Ramës për mbylljen e kazinove dhe basteve është kthyer këto ditë, në…
  Stil
  18 October, 2018

  Kanceri i gjirit, ja mënyra e re për t’i shkatërruar motorin

  Një molekulë e vogël e ARN është në gjendje të kontrollojë përhapjen e tumoreve, kjo…
  Close