KronikaLajme

Arjan Çani tregon kush e zëvendëson Xhafajn: Ja kush do jetë Ministri i ri

Në një kohë që mediat kanë aluduar këto ditë lidhur me dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, pas akuzave nga opozita për të vëllain e tij, gazetari Arjan Çani ka shkuar edhe më tej.

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur”, Çani tha se Xhafaj do të shkarkohej dhe në vend të tij do të emërohej Taulant Balla, aktualisht kreu i Grupit Parlamentar të PS.

“Doktor bëhuni gati, e kam gati të konfirmuar. Me shumë gjasa Xhafaj ikën dhe vjen në vend të tij Taulant Balla”, tha Çani.

The post Arjan Çani tregon kush e zëvendëson Xhafajn: Ja kush do jetë Ministri i ri appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Burimi : www.alboz.co

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontrolloni gjithashtu

Close
Close