MuzikePo FlitetRozëTV / FilmYjet

FOTO/ Rashel Kolaneci buzë detit, vjen më e nxehtë se kurrë!

Rashel Kolaneci vijon me postimet e saj tunduese.

Teksa është duke u relaksuar me disa ditë pushimesh bregdetare, ajo nuk ka harruar të ndajë për miqtë e saj në Instagram disa foto të nxehta.

Pas publikimeve  me bikini që i nxirrnin më pah trupin e saj me forma të lakuara, Rashel këtë herë ka zgjedhur të bëhet paksa kreative.

Ajo ka mbuluar gjoksin e saj me guacka deti.

Kaq ka mjaftuar dhe fansat i janë vërsulur me komente duke i shprehur adhurimin që kanë për trupin e saj.

The post FOTO/ Rashel Kolaneci buzë detit, vjen më e nxehtë se kurrë! appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Burimi : www.alboz.co

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close