MuzikePo FlitetRozëTV / FilmYjet

FOTO/ Vitet kalojnë, por Aurela është në super formë!

Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për energjinë e saj si dhe për vullnetin që ka për të qenë gjithnjë në formë.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale dy foto. Njëra daton në vitin 2013 kur ajo kishte sjellë në jetë vajzën e saj Grace dhe tjetra e bërë gjatë ditës së sotme.

Përmes këtyre fotove Aurela ka treguar se ka arritur të ketë format e dëshiruara pas dy lindjeve të saj.

“Fotoja nr 1 # nje vit e gjysem mbas lindjes se vajzes se pare . #maj#2013 #neskene #crazy Calvin. . Fotoja nr 2…sot mbas punes #edhe#njemuaj #njevitegjysem mbas vajzes se dyte #maj #2018  Çfare ke brenda, e rrezaton jashte. #nesendihesh e forte per veten, nese e do veten, do te dish t’u japesh dashuri edhe te tjereve qe te rrethojne. Kete do tu mesoj femijeve te mij, me vepra,” përfundon Aurela.

The post FOTO/ Vitet kalojnë, por Aurela është në super formë! appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Burimi : www.alboz.co

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close