Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Modë

Pikëpyetjet e mëdha për dasmën Mbretërore!

Foto 1 nga 6 Pas Para Kensington Palace zbuloi më herët se Meghan Markle ka vendosur që të mos ketë një vajzë nderi që do ta shoqërojë atë, ashtu sikurse ishte motra e dukeshës Kate, Pippa Middelton që kujdesej për fustanin e saj…

Nëna e Rita Orës shfaqet nga palestra (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para Nëna e këngëtares me famë botërore, bukuroshes, Rita Ora, përkujdeset për linjat trupore.Vera Ora e ka treguar këtë përmes Instagramit. Është një grua me stil dhe mjaft e bukur, e cila nuk do t’ja dijë për…