Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Kuriozitete

Horoskopi për ditën e shtunë, 14 korrik

DASHI Një atmosferë gëzimi dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Në planin financiar pritet fat me shumicë. DEMI Venusi do ta mbrojë në çdo moment jetën tuaj në çift sot. Do krijoni mure të forta në…

Si ta kuptoni kur një femër ka nevojë për seks?

Një jetë aktive seksuale e kënaqshme është çelësi për një bashkëjetesë të lumtur. Edhe në qoftë se kemi kaluar një ditë të lodhshme dhe stresuese, kur vjen fjala tek seksi nuk ka refuzim. Ndryshe nga meshkujt, femrat janë ato të cilat…

Horoskopi për ditën e premte, 13 korrik

Dashi Do të jeni të shqetësuar për shkak të disa debateve që keni pasur së fundmi në familje. Keni qenë shumë agresiv dhe kjo për shkak të disa të papriturave me të cilat jeni përballur dhe që ju kanë humbur durimin. Përfitoni nga kjo…

Horoskopi për ditën e enjte, 12 korrik

Dashi Do të përfshiheni në një debat mjaft të ndezur, i cili rrezikon që të kthehet agresiv. Mundohuni që të mos keni reagime të tepruara dhe sidomos të mos merrni shumë vendime drastike, sidomos nëse po mundoheni të rikuperoni një…

Këto janë tre fantazitë më të zakonshme seksuale

Ndonëse seksi është proces normal dhe i zakonshëm, një autor i librave është përpjekur t’i zbulojë fantazitë më të zakonshme që i kemi si njerëz. Më poshtë keni tri fantazitë e tilla: Seksi në treshe Në maje të listës gjendet seksi në…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptRead More