Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Ëmbëlsira

Puding Me Kafe Dhe Çokollatë

Përbërësit : 200 g çokollatë, 250 g gjalpë, 4 lugë pije me kafe, 1 lugë kafe ekspres, 4 vezë, 2 të verdha veze, 125 g sheqer, 65 g miell integral, 2 lugë sheqer pluhur. Udhëzime për përgatitje Shkrijmë çokollatën dhe gjalpin në banjëmari,…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptRead More