Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Yjet

Fejohet Flor Mumajesi

Këngëtari i njohur, Flor Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram ku ka zbuluar dorën e tij dhe të partneres me unazë. Fotografinë e ka shoqëruar me një zemër, por nuk ka…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptRead More