Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Stil

FOTO: Fundjava ndryshe e ambasadorit Lu

  Kopshti Zoologjik i kryeqytetit pret çdo ditë vizitorë në mjediset e tij çlodhëse dhe të hapura për çdo aktivitet në natyrë. Por këtë herë ZooPark ka pasur një vizitor edhe më të veçantë, ambasadorin e Shteteve të…

Dalin pamjet e para të Meghan Markle nuse

Pamjet e para të nuses së vitit, Meghan Markle, kanë mbërritur teksa ka dalë nga Cliveden House Hotel duke shkuar në Windsor Castle. Nga makina mund të shihet se Markle, e cila do të vendosë kurorë me princin Harry,…