Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Trend

Dieta “sekrete” transformon 23-vjeçaren

Një 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti duke ndjekur një dietë me pak karbohidrate dhe shumë yndyra. E teksa për shumicën e njerëzve ekziston…

FOTO: Fundjava ndryshe e ambasadorit Lu

  Kopshti Zoologjik i kryeqytetit pret çdo ditë vizitorë në mjediset e tij çlodhëse dhe të hapura për çdo aktivitet në natyrë. Por këtë herë ZooPark ka pasur një vizitor edhe më të veçantë, ambasadorin e Shteteve të…