MuzikePo FlitetRozëTV / FilmYjet

Rita Ora ngre temperaturat në Francë, shfaqet në formë me bikini (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë pak kohë nga koncertet për të shkuar me pushime me prindërit e saj në Francë.

Ylli i muzikës duke mahnitëse e veshur me rroba banje sportive.

Këngëtarja ka ngritur temperaturat me trupin e saj mahnitës.

27-vjeçarja, tepër e nxehtë, është fotografuar nën shoqërinë e prindërve Vera dhe Besnik, si edhe mikut të saj, yllit të TOWIE Vas J Morgan.

Burimi : www.alboz.co

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontrolloni gjithashtu

Close
Close